Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zarządzania flotą

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecińska 26

Kobylanka (pow. stargardzki)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie flotą ponad 100 naczep ciężarowych własnych spółki, w tym:

  • Prowadzenie ewidencji użytkowników i zdarzeń

  • Kontrola przebiegów

  • Prowadzenie planu wykorzystania naczep

  • Zarządzanie stockiem opon do pojazdów firmowych

  • Obsługa floty naczep i prowadzenie dokumentacji flotowej

  • Kontakt z użytkownikami w sprawie przeglądów serwisowych, naprawy usterek, awarii

  • Współpraca z wewnętrznym warsztatem firmy oraz kontakt z serwisami zewnętrznymi

  • Umawianie cyklicznych serwisów naczep i organizowanie pojazdów zastępczych

  • Wydawanie i odbiór naczep użytkownikom, przygotowywanie protokołów zdawczo-odbiorczych

  • Odpowiadanie na korespondencję oraz dyspozycyjność pod telefonem

  • Nadzór i koordynacja rejestracji pojazdów, ubezpieczenia oraz ewentualnych likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów, nadzorowanie czynności serwisowych i utrzymanie floty w nienagannym stanie technicznym.

  • Tworzenie raportów z efektów swojej pracy i zestawień na potrzeby zarządu

  • Współpraca z działem logistyki i magazynu

  • Kontrola ważności ubezpieczeń i przeglądu pojazdów

  • Systematyczna aktualizacja danych w systemie

  • Określanie specyfikacji zakupu nowych naczep i pojazdów, branie czynnego udziału w kontraktach zakupowych

  • Analiza i optymalizacja kosztów użytkowania naczep

  • Kontrola przestrzegania procedur i zarządzeń dot. korzystania z naczep

  • Kontrola powierzonego wyposażenia naczep

  • Prowadzenie firmowej wypożyczalni naczep ciężarowych

  • Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Wydawanie pojazdów oddziałom oraz klientom zewnętrznym

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Dbanie o stan wydawanych oraz zwracanych pojazdów

  • Rozliczanie szkód wyrządzonych na pojazdach

  • Planowanie i umawianie wizyt serwisowych naczep

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe – mile widziane w zakresie ekonomii i organizacji transportu samochodowego, szkół technicznych o profilu mechanicznym lub w zakresie logistyki

  • Wiedza z zakresu motoryzacji, eksploatacji pojazdów mechanicznych, ubezpieczeń samochodowych będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie międzynarodowej

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy u pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Ciekawą pozbawioną monotonii pracę w dynamicznym zespole

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracownika, możliwość rozszerzenia o rodzinę

  • Pakiet sportowy - karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna – (pakiet LUXMED)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Firma Galan Logistics od 2006 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej. Firma świadczy profesjonalne i efektywne usługi na rynku krajowym i międzynarodowym i od początku swojej działalności firma koncentrowała się na obsłudze kierunków skandynawskich takich jak Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja. Na tych właśnie kierunkach firma osiągnęła dużą renomę oraz cenne zaufanie klientów.

Przewiń do profilu firmy