Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania flotą samochodową

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjno-techniczną klientów wewnętrznych w obszarze floty

  • Aktualizacja danych i prowadzenie bieżącej obsługi programów flotowych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykroczeniami drogowymi

  • Przyjmowanie, rejestrowanie korespondencji, faktur w systemie obiegu dokumentów

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji dla pracowników (wydania i przyjęcia samochodów)

  • Rejestr szkód, analiza oraz monitorowanie bieżących kosztów napraw pojazdów

  • Rozliczanie oraz analiza kosztów wynajmu długoterminowego pojazdów

  • Raportowanie w zakresie kosztów eksploatacji oraz innych danych związanych z flotą samochodową

  • Współpraca z działami wewnętrznymi oraz innymi spółkami

  • Wykonywanie innych zleconych zadań przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek niezbędny

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zainteresowanie tematyką samochodową i ogólna wiedza z zakresu podstawowej mechaniki samochodowej – warunek niezbędny

  • Chęć ciągłego rozwoju i gotowość do uczestnictwa w szkoleniach

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wielozadaniowość

  • Umiejętność radzenia sobie w obliczu zmian oraz pod presją czasu

  • Odpowiedzialność

  • Uczciwość

  • Dokładność i precyzja w realizacji powierzonych zadań

  • Nastawienie na długotrwałą współpracę