Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania grupą kategorii

Grupa Eurocash - Eurocash Dystrybucja

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i budowanie strategii podległych kategorii

  • Monitorowanie i koordynowanie polityki cenowej

  • Organizacja akcji promocyjnych i marketingowych w celu budowania dobrego wizerunku sieci

  • Koordynowanie i nadzór nad realizacją ogólnopolskich działań promocyjnych sieci

  • Odpowiedzialność za realizację celów budżetowych

  • Współpraca z dostawcami i producentami

  • Analiza rynku pod względem podległych kategorii

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG

  • Znajomość procesów biznesowych: handlowych, operacyjnych i marketingowych

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania sklepów spożywczych

  • Wysokie zdolności interpersonalne – komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczną znajomość technik negocjacyjnych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Inicjatywę i samodzielność w działaniu

  • Rzetelność i umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę w kreatywnym i pozytywnym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne