Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zarządzania i administrowania wspólnotami mieszkaniowymi

3D Spółka z o.o.O firmie

3D Spółka z o.o.

Władysława Grabskiego 25J

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne administrowanie i zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

  • samodzielna organizacja i prowadzenie zebrań wspólnoty mieszkaniowej

  • przygotowywanie projektów uchwał podlegających głosowaniu i przeprowadzanie głosowań na zebraniach wspólnoty

  • zawieranie umów w imieniu wspólnoty

  • naliczanie i rozliczanie opłat eksploatacyjnych

  • bieżący kontakt z mieszkańcami wspólnoty, nadzór nad przeglądami technicznymi, pracami remontowymi, itp.

Nasze wymagania

  • posiadanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości – mile widziane

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach zarządzających nieruchomościami

  • samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • znajomość aktualnych przepisów związanych z administrowaniem nieruchomościami

  • znajomość tematyki związanej z funkcjonowaniem wspólnot mieszkaniowych

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego