Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania i Kontroli Jakości

Grupa Azoty Polyolefins S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Zadania na stanowisku:

  • Koordynacja działań z zakresu zarządzania i kontroli jakości dla Projektu.
  • Weryfikacja dokumentacji Projektu w zakresie spełnienia procedur jakościowych.
  • Opiniowanie dokumentacji jakościowej dostarczanej przez Generalnego Wykonawcę Projektu.
  • Opracowanie procedur dla Projektu oraz nadzór nad ich implementacją i rozwojem.
  • Nadzór nad prawidłowym rejestrowaniem niezgodności w czasie realizacji projektów.
  • Monitorowanie zakresu, terminowości i jakości pracy Wykonawców oraz inicjowanie niezbędnych działań naprawczych i korygujących.
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji jakościowej zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakością Grupy Azoty Polyolefins S.A. oraz wymogami Projektu.
  • Weryfikacja i odbiór końcowej dokumentacji jakościowej dostarczanej do Zamawiającego.
  • Przeprowadzanie audytów kontrolnych w zakresie realizacji Systemu Zarządzania Jakością w projektach budowlano-montażowych.
  • Przeprowadzania szkoleń pracowników w zakresie znajomości procesów QA/QC.
  • Sprawdzanie zgodności wymagań polityki jakości zawartych w Kontrakcie między Wykonawcą oraz Podwykonawcami.
  • Uczestnictwo w audytach i spotkaniach w zakresie jakości procedur i prac Wykonawcy oraz Podwykonawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne kontakty zawodowe w tym języku.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy