Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania i organizacji

NARODOWE CENTRUM KULTURYO firmie

  • Płocka 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NARODOWE CENTRUM KULTURY

Płocka 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • działania administracyjne i zarządcze będące w kompetencji Biura Dyrektora NCK w tym m.in.:

  • wsparcie w zakresie monitorowania realizacji przyjętych planów działania, przygotowanie zestawień realizowanych zadań, prowadzenie ewidencji projektów, analizy napływających do Dyrektora wniosków z komórek organizacyjnych;

  • współpraca przy realizowanych działaniach z obszaru cyfryzacji i informatyzacji w tym nadzór i implementacja narzędzi oraz szkolenie użytkowników;

  • wsparcie w realizacji procesów definiowania i analizy obszarów ryzyka;

  • wsparcie w realizacji i koordynacji zadań z zakresu kontroli zarządczej;

  • pomoc i wsparcie we wdrażaniu rozwiązań dotyczących spraw organizacji instytucji, funkcjonujących procedur wewnętrznych, kultury organizacyjnej, zasad planowania i monitorowania zadań;

  • stała współpraca z innymi działami NCK.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe magisterskie; kierunek ukończonych studiów: rekomendowane zarządzanie w administracji, administracja lub pokrewne;

  • min 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania procesami w administracji,

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel oraz Word;

  • ogólna znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony danych osobowych;

  • doświadczenie w realizacji i wdrażaniu projektów informatycznych;

  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2 (znajomość języka będzie weryfikowana na spotkaniu rekrutacyjnym);

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;

  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność współpracy zespołowej i międzyzespołowej.

Mile widziane

  • doświadczenia w obszarze administracji publicznej;

  • znajomość przepisów i standardów w zakresu realizacji kontroli zarządczej w instytucjach publicznych;

  • znajomość przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz ustawy o wykorzystaniu informacji sektora publicznego;

  • znajomość ustawy o działalności kulturalnej;

  • wiedza i doświadczenie w działaniach instytucji sektora kultury i organizacji pozarządowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • premie uznaniowe

  • nagroda roczna

  • pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach

  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

Narodowe Centrum Kultury jest jedną z największych instytucji kultury w Polsce, o bardzo szerokim spektrum działania. Organizujemy krajowe i międzynarodowe festiwale (np. Eufonie, Wschód Kultury), koncerty, konferencje, szkolenia, webinaria. Prowadzimy działalność edukacyjną, badawczą, wystawienniczą, m. in. zarządzamy galerią Kordegarda. Za pośrednictwem programów dotacyjnych i stypendialnych wspieramy instytucje, organizacje i ludzi kultury. Wydajemy książki, gry i płyty. Produkujemy filmy (w tym pionierskie projekty VR). Realizujemy murale i podcasty poświęcone kulturze.

Przewiń do profilu firmy

Więcej o nas na:

  • Stronie głównej (www.nck.pl)

  • Linkedin (Narodowe Centrum Kultury)

  • Facebook (@NarodoweCentrumKultury)

  • Instagram (@nckultury)

  • Youtube (NCKultury)