Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania i Zapewnienia Jakości

Żabka PolskaO firmie

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

W Żabce zdajemy sobie sprawę, że jakość oferowanego asortymentu przekłada się na satysfakcję i zaufanie naszych Klientów. Dlatego każdego dnia:

• zapewniamy bezpieczeństwo naszym klientom, kontrolując standard produktów

• testujemy produkty w nowoczesnej pracowni sensorycznej

• szczegółowo przeprowadzamy procesy reklamacyjne

Chcesz mieć realny wpływ na jakość produktów w największej sieci Modern Convenience w Polsce? Chciałbyś/ Chciałabyś oglądać efekty swojej pracy na półkach 7000 sklepów Żabka? Jeśli tak, tak to nie czekaj - aplikuj!

Będziesz odpowiedzialny/a za:

• nadzór nad jakością i bezpieczeństwem asortymentu oferowanego w sieci

• kwalifikacja i audytowanie dostawców

• rozwiązywanie zgłaszanych reklamacji, zarówno od Klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych

• współpraca z laboratoriami w zakresie analizy produktów

• udział w testach sensorycznych produktów i analiza wyników

• monitorowanie i komunikowanie zmian w prawie żywnościowym

Nasze wymagania

  • minimum 2-lata doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości, w tym doświadczenia audytorskiego

  • doświadczenie w procesie wdrażania oraz rozwoju jakości marek własnych

  • znajomość procesów technologicznych produkcji żywności oraz systemu ISO 22 000

  • znajomość prawa żywnościowego, szczególnie w zakresie znakowania

  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z kontrahentami np. dostawcy czy producenci

  • samodzielność, doskonała organizacja czasu pracy, myślenie przyczynowo – skutkowego

  • znajomość języka angielskiego (min poziom B1)

  • czynnego prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne