Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania infrastrukturą LAN IT/OT

Pfeifer & Langen Polska

  • Glinojeck

    Glinojeck, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i konfiguracja sieci LAN, WAN w obszarze IT/OT

  • nadzór i konfiguracja urządzeń firewall/VPN

  • nadzór i konfiguracja sieci bezprzewodowych

  • analiza potrzeb biznesowych w obszarze sieci IT/OT,

  • wykrywanie i usuwanie awarii

  • zarządzanie bezpieczeństwem ( antywirus, antimalware)

  • uczestnictwo w projektach europejskich

  • prowadzenie dokumentacji

  • pomoc działowi Helpdesk w rozwiązywaniu problemów użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • minimum 3 letni doświadczenie w zarządzaniu sieciami

  • wiedza na poziomie Cisco CCNP w obszarze LAN/WAN/IPS

  • wiedza w obszarze bezpieczeństwa – firewall, IPS.

  • znajomość systemów Windows , Linux

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Mile widziane

  • wiedza z obszarów OT, PCS, IloT

  • ISO 27001

  • wiedza z zakresu ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pewne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy oraz rozwój zawodowy

  • Pakiet poniższych benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami.

Przewiń do profilu firmy