Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania inwestycjami

PGNiG SAO firmie

PGNiG SA

Kasprzaka 25

Warszawa

Centrala Spółki poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. zarządzania inwestycjamiNumer ref.: 09_DR_02_2021

Departament Strategii

Zadania:

  • Analiza, przygotowywanych przez jednostki biznesowe, projektów inwestycyjnych, a po zakończeniu realizacji inwestycji, raportów potwierdzających osiągnięcie celów inwestycyjnych i biznesowych;
  • Aktualizacja i bieżący monitoring realizacji Procedury Inwestycyjnej;
  • Opiniowanie dokumentacji i przygotowywanie wytycznych dotyczących planów inwestycyjnych w spółkach z Grupy Kapitałowej PGNIG;
  • Kontrola realizacji procedury inwestycyjnej przez spółki z GK PGNiG;
  • Uzgodnienie i przygotowanie projektu planu inwestycyjnego do zatwierdzenia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Mile widziane wykształcenie uzupełniające techniczne;
  • Zaawansowana znajomość Ms Excel;
  • Przynajmniej 3 - letnie doświadczenie związane z realizacją i oceną ekonomiczną projektów inwestycyjnych;
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami inwestycyjnymi;
  • Mile widziana znajomość rynku gazu/ropy/energii elektrycznej/OZE

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;
  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Pakiet dodatków: opieka medyczna, dofinansowanie do biletów ZTM;
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;
  • Biuro w dogodnej lokalizacji;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne