Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Jakością Danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 9 lat tworzymy nowoczesny bank otwarty na potrzeby naszych klientów, dostarczającym im innowacyjne rozwiązania o najwyższej jakości.

    Lubimy wyzwania, chcemy wyznaczać trendy, tworzyć nowe standardy w bankowości.
    Realizujemy to dzięki zespołowi dynamicznych i kreatywnych pracowników, pełnych pomysłów, zaangażowanych, otwartych i ceniących sobie możliwość wychodzenia poza utarte schematy.

    Wierzymy, że możesz być taka osobą i dlatego chcemy zaprosić Cię do współpracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Powierzymy Ci zadania takie jak:

    • Udział w projekcie wdrożenia nowych rozwiązań dot. zarządzania jakością danych
    • Projektowanie i budowa słownika pojęć biznesowych
    • Profilowanie danych w hurtowni danych i data martach
    • Tworzenie zasad i kryteriów jakości danych
    • Wspieranie właścicieli systemów i grup danych w działaniach dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach
    • Bieżące monitorowanie i raportowanie jakości danych

    Sprostasz im jeżeli możesz nam zaproponować:

    • Twoją wiedzę dotyczącą baz danych i hurtowni danych
    • Twoją znajomość wymagań Rekomendacji D i RODO
    • Twoje umiejętności pisania zapytań w języku SQL

    Rozszerzając to o:

    • Twoją odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i dokładność
    • Studia ze specjalizacją: bankowość, matematyka, finanse, metody ilościowe itp.

    Dostaniesz od nas:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Świetną atmosferę
    • Zgrany i współpracujący zespół
    • Wiedzę i doświadczenie potrzebne w rozwoju kariery zawodowej
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, pakiety ubezpieczeniowe itp.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ALIOR BANK S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w ALIOR BANK S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.