Specjalista ds. Zarządzania Jakością Danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-05
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-02-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 9 lat tworzymy nowoczesny bank otwarty na potrzeby naszych klientów, dostarczającym im innowacyjne rozwiązania o najwyższej jakości.

Lubimy wyzwania, chcemy wyznaczać trendy, tworzyć nowe standardy w bankowości.
Realizujemy to dzięki zespołowi dynamicznych i kreatywnych pracowników, pełnych pomysłów, zaangażowanych, otwartych i ceniących sobie możliwość wychodzenia poza utarte schematy.

Wierzymy, że możesz być taka osobą i dlatego chcemy zaprosić Cię do współpracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Powierzymy Ci zadania takie jak:

  • Udział w projekcie wdrożenia nowych rozwiązań dot. zarządzania jakością danych
  • Projektowanie i budowa słownika pojęć biznesowych
  • Profilowanie danych w hurtowni danych i data martach
  • Tworzenie zasad i kryteriów jakości danych
  • Wspieranie właścicieli systemów i grup danych w działaniach dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie jakości danych

Sprostasz im jeżeli możesz nam zaproponować:

  • Twoją wiedzę dotyczącą baz danych i hurtowni danych
  • Twoją znajomość wymagań Rekomendacji D i RODO
  • Twoje umiejętności pisania zapytań w języku SQL

Rozszerzając to o:

  • Twoją odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i dokładność
  • Studia ze specjalizacją: bankowość, matematyka, finanse, metody ilościowe itp.

Dostaniesz od nas:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Świetną atmosferę
  • Zgrany i współpracujący zespół
  • Wiedzę i doświadczenie potrzebne w rozwoju kariery zawodowej
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, pakiety ubezpieczeniowe itp.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ALIOR BANK S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w ALIOR BANK S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.