Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

POLAQUA Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie procedur i innych dokumentów systemowych zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015;

  • Doradztwo budowom i działom w zakresie Systemu Zarządzania Jakością oraz monitorowanie jego wdrażania;

  • Monitorowanie europejskich, krajowych i regionalnych przepisów prawnych oraz innych wymagań dotyczących jakości, a następnie ich wdrażanie;

  • Prowadzenie działań związanych z oceną podwykonawcy lub dostawcy materiałów;

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych;

  • Identyfikacja i rejestracja niezgodności związanych z Systemem Zarządzania Jakością oraz wdrożenie odpowiednich działań naprawczych;

  • Opracowywanie raportów;

  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek związany z jakością/budownictwem;

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze kontroli jakości, preferowane w branży budowlanej;

  • Uprawnienia na audytora wewnętrznego minimum z zakresu ISO 9001:2015, dodatkowym atutem będzie znajomość norm: ISO 45001 i ISO 14001;

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością oraz standardów jakościowych;

  • Prawo jazdy kat B., dyspozycyjność do podróży służbowych;

  • Programy komputerowe: Microsoft Office;

  • Dobra znajomości języka angielskiego, język hiszpański - mile widziany;

  • Samodzielność i dyspozycyjność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

  • Prywatną opiekę medyczną, kursy języka angielskiego.

POLAQUA Sp. z o.o.

POLAQUA działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat i należy do czołówki generalnych wykonawców realizujących kompleksowe zlecenia na terenie całego kraju. Nasz profil działalności oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań z zakresu budownictwa infrastrukturalnego oraz inżynierii środowiska.

POLAQUA należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Dołączenie do Grupy ACS otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła wiedzy technicznej.

Przewiń do profilu firmy

Aktualnie do Działu Jakości i Ochrony Środowiska w Centrali naszej firmy zlokalizowanej w okolicach Piaseczna poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zarządzania Jakością.