Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Sopro PolskaO firmie

Sopro Polska

Przemysłowa 16

Sitkówka-Nowiny (pow. kielecki)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji spółki w zakresu Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN EN ISO 9001:2015,

  • opracowywanie, aktualizacja oraz doskonalenie niezbędnych dokumentów systemowych dla z w/w normy;

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i oraz nadzór nad realizacją działań poaudytowych,

  • nadzorowanie i koordynowanie działań korygujących i zapobiegawczych,

  • przeprowadzanie szkoleń odnośnie dokumentacji w/w systemu zarządzania,

  • reprezentowanie firmy podczas audytów prowadzonych przez jednostkę certyfikującą.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z Systemami Zarządzania Jakością w firmie produkcyjnej,

  • znajomość normy ISO 9001:2015,

  • znajomość języka angielskiego (podczas audytów certyfikujących, korespondencja mailowa),

  • wykształcenie wyższe lub średnie,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word, Power Point,

  • komunikatywność oraz otwartość na współpracę ze wszystkimi działami w firmie,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych.

Mile widziane

  • posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • miłą atmosfera w pracy oraz wsparcie całego zespołu

  • elastyczny czas pracy: rozpoczęcie 07:00-09:00, zakończenie 15:00-17:00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • szkolenia dla pracowników

Sopro Polska jest częścią globalnej marki i liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania do prac glazurniczych i budowlanych. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem technicznym z naszymi partnerami handlowymi i wykonawcami, staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Sopro Polska to gwarancja najwyższych standardów jakościowych. To również niezawodność potwierdzona certyfikatami działania zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. To dzięki naszym produktom obiekty na całym świecie są budowane z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych.

Przewiń do profilu firmy