Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

    Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    (Pełnomocnik Zarządu)
    opis
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie zgodności systemu bezpieczeństwa informacji z normą ISO/IEC 27001 oraz systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO9001:2015
    • Planowanie i realizacja zadań związanych z utrzymywaniem i doskonaleniem systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwa informacji
    • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą norm ISO
    • Koordynacja procesów związanych z audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie norm ISO
    • Budowanie świadomości organizacyjnej w zakresie norm ISO poprzez współpracę z kadrą kierowniczą, prowadzeniem szkoleń, przeprowadzania przeglądów zgodności z normami
    • Nadzorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych

    Wymagania:

    • Min 2 lata doświadczenia w roli pełnomocnika zarządu ds. ISO/IEC 27001 lub aktywne uczestnictwo we wdrażaniu normy ISO/IEC 27001 (praktyczna znajomość normy) w firmie o profilu usługowym lub finansowym
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy z różnymi poziomami stanowisk w organizacji
    • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny - B2)
    • Mile widziane doświadczenie związane z wdrażaniem i/lub utrzymaniem normy ISO9001:2015

    Oferujemy:

    Dogodną lokalizację
    Elastyczny czas pracy (8-10/16-18)
    Pracę w międzynarodowym środowisku

    Prywatną opiekę medyczną
    Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
    Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    Kursy językowe
    on-line (angielski, niemiecki)
    Rewelacyjną atmosferę w zespole
    Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców