Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

NARODOWY INSTYTUT LEKÓWO firmie

  • Chełmska 30/34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NARODOWY INSTYTUT LEKÓW

Chełmska 30/34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025;

  • Tworzenie procedur/instrukcji SZJ;

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych;

  • Nadzór urządzeń chłodniczych i cieplnych w szczególności sprawdzanie termometrów, mapowanie temperatury.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, magister farmacji, chemii, biologii lub pokrewne;

  • Podstawowa wiedza w zakresie metrologii lub statystyki;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie w pracy analitycznej;

  • Doświadczenie w pracy w systemie jakości;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność logicznego myślenia i spójnego wnioskowania;

  • Silna motywacja do pracy w systemie jakości;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność i samodzielność w pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość norm systemów jakości np. serii ISO 9000;

  • Znajomość aplikacji w środowisku Windows.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Praca w znaczącej instytucji badawczo-naukowej;

  • Pakiet socjalny;

  • Wsparcie merytoryczne, praktyczne i organizacyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Chciał(a)byś brać udział w projektach naukowo-badawczych mających na celu opracowanie nowych postaci produktów leczniczych a także nowych metod preparatyki laboratoryjnej. Rozwijać swoje kompetencje i umiejętności w zakresie technik analitycznych oraz mieć wkład w tworzenie publikacji naukowych.

Szukamy właśnie Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi osobami.

Rekrutacja może zostać zakończona bez wyłonienia kandydata.

Po zakończeniu procesu rekrutacji oferty odrzucone podlegają zniszczeniu

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy