Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Kadrą Trenerską

ApexNet Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

ApexNet jest nowoczesną firma edukacyjną z 17-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w działalności szkoleniowej i doradczej. W obszarze szkoleń z zakresu zamówień publicznych kierowanych do sektora administracji publicznej jesteśmy od wielu lat niekwestionowanym liderem (www.apexnet.pl). Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy i komunikacji dbając o bardzo wysokie standardy oferowanych usług.
Tworzymy fajną firmę należącą do sektora małych firm.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za współtworzenie szkoleń w Dziale Realizacji Szkoleń. Do obowiązków będzie należało zarządzanie bazą trenerów: (wyszukiwanie, pozyskiwanie, układanie harmonogramów, negocjacje, kontrola jakości prowadzonych zajęć), współtworzenie produktów edukacyjnych w oparciu o sugestie trenerów i klientów, tworzenie systemów motywacyjnych dla trenerów oraz budowanie społeczności najlepszych trenerów w Polsce.

W ramach rozwoju możliwe jest budowanie własnego Działu Rozwoju Produktów.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:
  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu relacji i zarządzania potencjałem ludzkim - warunek konieczny
  • Umiesz i lubisz korzystać z social mediów (Facebook, LinkedIn)
  • Działasz samodzielnie
  • Masz umiejętność motywowania członków zespołu do wykonywania zadań
  • Masz 100% nastawienie na rozwiązanie, gdy pojawia się problem
  • Nie boisz się negocjować warunki umów
  • Jesteś ślinie zorientowany na uzyskanie rezultatów swojej pracy
  • Umiesz pracować pod presją czasu
  • Zarażasz pozytywną energią

Mile widziane

  • doświadczenie w skutecznej rekrutacji trenerów do projektów szkoleniowych
  • znajomość specyfiki e-learningu w Polsce
Oferujemy:
  • pracę w kilkuosobowym przyjaznym zespole
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • umowę o pracę po okresie próbnym (3m-ce)
  • bezpłatny udział w serii szkoleń organizowanych przez firmę,
  • systematyczna diagnoza umiejętności i praca przy wsparciu wewnętrznego lidera
  • bonusy za ponadprzeciętne wyniki firmy
  • zintegrowany zespół całej firmy
  • pracę na ambitnych i rozwijających projektach
  • wpływ na pracę całej firmy
  • możliwość współtworzenia nowych produktów edukacyjnych
  • współpraca i koordynowanie kadry trenerskiej
  • wzajemny szacunek

Specjalista ds. Rozwoju Produktów może liczyć na kilkutygodniowy program wdrożenia w specyfikę firmy oraz zadań a następnie pracę w zgranym i wspierającym zespole. W naszej firmie szanujemy czas, dlatego lubimy punktualność zarówno w obszarze rozpoczynania pracy jak i jej kończenia. Skoncentrowanie się na wyznaczonych zadaniach a następnie puste biuro po 16tej i czas na realizowanie pasji pozazawodowych to jedna z naszych podstawowych wartości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV ze zdjęciem (lubimy list motywacyjne, ale tylko, gdy są nam dedykowane) oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, Atlasowa 41, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest ApexNet Sp. z o.o. Sp. k.  z siedzibą w Warszawie, przy ul. Atlasowa 41. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy