Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania kategorią produktów

Dino Polska S.A.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą podległej kategorii produktów

  • Bieżący monitoring i analiza (sprzedaży, zapasów) oraz reagowanie na zmiany trendów rynkowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy

  • Uczestnictwo we wprowadzeniu nowych produktów i udział w kształtowaniu asortymentu

  • Przygotowywanie raportów oraz przedstawianie ich przed Zarządem

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania

  • Gotowości do wyjazdów służbowych (obszar działalności firmy)

  • Umiejętności prowadzenia negocjacji

  • Wiedzy z zakresu sprzedaży, marketingu (mile widziane)

  • Systematyczności i samodzielności w działaniu

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO