Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zarządzania kategoriami

  • Wadowice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU
    POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

    W LOKALIZACJI: Wadowice

    Poszukujemy osoby, która razem z nami będzie dbała o to, by efektywnie zaplanować przestrzeń półki sklepowej. Na podstawie danych, analiz i badań będzie odpowiedzialna za ułożenie produktów  na półkach w taki sposób, który zapewni ich widoczność, dostępność i wzrost sprzedaży a także zadowolenie klientów.

    Kluczowe zadania:

    • monitorowanie i analiza danych rynkowych dot. klientów i konkurencji
    • sporządzanie raportów, analiz i prezentacji
    • optymalizacja asortymentu
    • projektowanie ustawienia i rozmieszczenia kategorii produktów na półkach sklepowych
    • negocjowanie warunków umowy w obszarze zarządzania półką
    • ścisła współpraca ze strukturą handlową w obszarze zarządzania kategorią
    • nadzór i kontrola realizacji prowadzonych projektów

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • masz wykształcenie wyższe – lub jesteś w trakcie nauki (preferowane kierunki ścisłe)
    • możesz pochwalić się wiedzą z obszaru zarządzania kategorią, trade marketingu, sprzedaży produktów
    • posiadasz umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia oraz czytania danych sprzedażowych i rynkowych (np. AC Nielsen)
    • MS Excel i PowerPoint nie mają przed Tobą tajemnic
    • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje, a szybko upływający czas działa na Ciebie motywująco
    • cechuje Cię komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
    • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
    • wyrażasz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania kategoriami

    Zapewniamy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dużej firmy z obszaru FMCG, lidera w wielu kategoriach
    • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu analiz, sprzedaży, negocjacji i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie
    • pracę w zespole osób dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę
    • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne