Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zarządzania Komponentami IT

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem cyklu życia (ang. Lifecycle Management - LCM) dla aplikacji, komponentów i infrastruktury IT
  • Planowanie, inicjowanie, eskalacja oraz koordynowanie działań wynikających z LCM
  • Tworzenie oraz przedstawianie raportów oraz statystyk dotyczących planu migracji oraz statusu LCM
  • Zarządzanie ryzykiem braku wsparcia dla kluczowych elementów infrastruktury IT
  • Zarządzanie danymi oraz dokumentacją dostępną w CMDB (Configuration Management Database)
  • Współpraca z opiekunami IT oraz właścicielami poszczególnych zasobów w celu zminimalizowania ryzyka niedostępności poszczególnych usług

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w IT
  • Wiedza techniczna w zakresie infrastruktury IT
  • Dobre umiejętności zarządcze i komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności organizacyjne

Mile widziane

  • Znajomość ServiceNow
  • Znajomość relacyjnych baz danych

To oferujemy

  • Oferujemy możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: EM_0059483

Specjalista ds. Zarządzania Komponentami IT, lubelskie