Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zarządzania łańcuchem dostaw i zakupów

NORD FARM Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych suplementów diety, FSMP, kosmetyków i wyrobów medycznych,

  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów,

  • Nadzór planów dostaw oraz kontrola stanów w magazynie,

  • Dbanie o zachowanie ciągłości produkcyjnej produktów gotowych. Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu w zakresie planowania produkcji,

  • Odpowiadanie za kontakt z dostawcami towarów, surowców i materiałów,

  • Odpowiadanie za przygotowywanie dokumentacji i organizowanie odpraw celnych i sanitarnych w przypadku Importu lub Eksportu,

  • Odpowiadanie za organizację i nadzór nad transportem zamówionych surowców, półproduktów i materiałów opakowaniowych,

  • Monitorowanie poziomu zapasów surowców, materiałów opakowaniowych, półproduktów, produktów gotowych, odpowiadanie za utrzymywanie ich właściwego poziomu (Demand Planning),

  • Dbanie o optymalizacje procesów logistycznych,

  • Branie udziału w kontrolach organów nadzorujących, inspekcjach i audytach,

  • Branie aktywnego udziału w przygotowaniu umów handlowych z wytwórcami, dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produktów leczniczych, suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych i kosmetyków lub w branży FMCG,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Praktyczna znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Dobra organizacja własnej pracy, staranność i rzetelność,

  • Wykazywanie inicjatywy,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

NORD FARM Sp. z o. o.

W związku z nowym kierunkiem rozwoju, w tym zwiększeniu w portfolio ilości leków OTC

oraz planowanym wprowadzeniu leków RX, firma Nord Farm poszukuje energicznych, ambitnych i lubiących wyzwania kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy