Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zarządzania łańcuchem dostaw

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Miejsce pracy: Stryków

Zadania:

  • Utrzymywanie ciągłego kontaktu z dostawcami, monitorowanie stanów materiałów u dostawców
  • Sterowanie dostawami materiałów w oparciu o harmonogramy, zapasy i analizę ABC
  • Aktywny udział w ustalaniu zapasów na materiały
  • Przygotowywanie raportów (dostępność materiałów, KPI, wyniki OTIF, monitorowanie zapasów bezpiecznych itp.)
  • Aktywne uczestnictwo w programie dotyczącym redukcji kosztów
  • Analiza struktury zapasów i utrzymywanie ich poziomu zgodnie z celami biznesowymi firmy
  • Zarządzanie nadwyżkami i materiałami zbędnymi
  • Nadzór nad dokumentacją w transporcie międzynarodowym
  • Nadzór i kontrola dokumentów celnych i nabycia wewnątrzwspólnotowego
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja zamówień  i prognoz Klienta
  • Tworzenie harmonogramów i planów produkcyjnych
  • Analizowanie prognozowanego obciążania linii produkcyjnych
  • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • Zarządzanie wysyłkami gotowego produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze logistyki, zarządzania produkcją lub ekonomii)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Doświadczenie w pracy z systemami MRP
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel/Word
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów
  • Terminowość w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem oraz Klientem zew. i wew.
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania

Oferta jest skierowana także do osób z orzeczonym st. niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie cv wykorzystując opcję "Aplikuj„

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o nas: www.sonoco.com

Uprzejmie informujemy, że firma odpowie tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się