Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zarządzania Licencjami

Rossmann SDP

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zgodnością licencyjną posiadanych i używanych produktów,

  • zarządzanie rejestrem oraz prowadzenie inwentaryzacji oprogramowania,

  • zarządzanie umowami licencyjnymi dotyczącymi oprogramowania,

  • zarządzanie cyklem życia licencji,

  • aktywne uczestnictwo w audytach zewnętrznych,

  • samodzielne przeprowadzanie audytów wewnętrznych,

  • rekomendacja działań optymalizujących wykorzystanie licencji.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu licencjami oraz umowami licencyjnymi,

  • doświadczenia i wiedzy z zakresu modeli licencjonowania,

  • umiejętności analitycznych z zakresu zbierania danych i ich późniejszej analizy,

  • doświadczenia w współpracy z vendorami,

  • umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w IT,

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów

  • dofinansowanie do nauki języków

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu,

  • rozwój kompetencji

  • game room.

  • Benefity

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu

  • dofinasowanie nauki języków

  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w IT

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu

  • game room

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy