Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zarządzania Licencjami

Rossmann SDPO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zgodnością licencyjną posiadanych i używanych produktów,
  • zarządzanie rejestrem oraz prowadzenie inwentaryzacji oprogramowania,
  • zarządzanie umowami licencyjnymi dotyczącymi oprogramowania,
  • zarządzanie cyklem życia licencji,
  • aktywne uczestnictwo w audytach zewnętrznych,
  • samodzielne przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • rekomendacja działań optymalizujących wykorzystanie licencji.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu licencjami oraz umowami licencyjnymi,
  • doświadczenia i wiedzy z zakresu modeli licencjonowania,
  • umiejętności analitycznych z zakresu zbierania danych i ich późniejszej analizy,
  • doświadczenia w współpracy z vendorami,
  • umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w IT,
  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów
  • dofinansowanie do nauki języków
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu,
  • rozwój kompetencji
  • game room.

Benefity

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu
  • dofinasowanie nauki języków
  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w IT
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
  • game room

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Specjalista ds. Zarządzania Licencjami, Lublin