Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Licencjami

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Zarządzania LicencjamiNumer ref.: W/KWPW

Twoje zadania:

Realizacja działań związanych z Zarządzaniem Licencjami a w tym:

  • kontrola, analiza i rozliczanie użycia licencji na oprogramowanie
  • realizacja działań audytowych w zakresie zarządzania licencjami
  • współuczestniczenie w poprawie jakości i efektywności procesu, procedur i instrukcji w obszarze zarządzania licencjami
  • inicjowanie i realizacja działań związanych z uzupełnianiem i optymalizacją użycia licencji
  • tworzenie planów pojemności dla licencji na oprogramowanie
  • współpraca z zespołami IT i użytkownikami licencji w celu świadomego i optymalnego użycia licencji

Wymagania:

  • znajomość tematyki dotyczącej infrastruktury IT(serwery fizyczne i wirtualne, klastry, desktopy, procesory, filesytemy, systemy, aplikacje, serwisy, procesy, biblioteki oprogramowania)
  • znajomość modeli i metryk licencyjnych
  • umiejętności analitycznego i syntetycznego myślenia
  • umiejętności komunikacji interpersonalnej

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość umów licencyjnych na oprogramowanie Microsoft, IBM, Oracle, VMWare…
  • znajomość narzędzi SAM takich jak np. Snow Software, ILMT, inne
  • znajomość metodologii ITIL
  • znajomość produktów firm Microsoft, IBM, Oracle, VMWare,…
  • znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z umowami, instrukcjami i innymi dokumentami licencyjnymi dostawców oprogramowania
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji działań
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polkomtel Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 4,02-673 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy