Specjalista ds. zarządzania likwidacją szkód w zakresie produkcji zwierzęcej (kobieta/mężczyzna)

Vereinigte Hagelversicherung VVaGO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy oddziałem Vereinigte Hagleversicherung VVaG, wiodącego ubezpieczyciela upraw
w Europie. Naszymi klientami są rolnicy, właściciele winnic, sadownicy i producenci warzyw
w dziesięciu europejskich krajach. Nasza Centrala znajduje się w Niemczech.

Dla naszego partnera z branży ubezpieczeń zwierząt poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
Specjalista ds. zarządzania likwidacją szkód w zakresie produkcji zwierzęcej (kobieta/mężczyzna)

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • organizacja i doskonalenie sieci likwidatorów szkód w produkcji zwierzęcej;
  • tworzenie i doskonalenie wytycznych dotyczących likwidacji szkód;
  • współtworzenie innowacyjnych dla polskiego rynku produktów ubezpieczenia zwierząt i produkcji zwierzęcej;
  • współpraca z instytucjami państwowymi, w tym uniwersytetami, służbami weterynaryjnymi, jednostkami badawczymi;
  • współpraca z europejskim liderem branży ubezpieczeń zwierząt;
  • udział jako prelegent w konferencjach branży produkcji zwierzęcej.

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe (weterynaryjne lub zootechniczne);
  • praktyczna znajomość branży drobiarskiej;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjny zakres obowiązków w rozwijającej się na polskim rynku branży;
  • samodzielną, odpowiedzialną i zorientowaną na zespół pracę;
  • świadczenia dodatkowe (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe dni urlopowe).

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą prześlij proszę do nas swoje dokumenty w języku niemieckim bądź angielskim, podając jednocześnie najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy oraz Twoje oczekiwania finansowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy