Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zarządzania

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi poszukuje Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie strukturą rozproszoną,
    • Uruchamianie nowych projektów,
    • Analiza rentowności projektów,
    • Prowadzenie i nadzór nad realizacją projektów.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: ekonomia i zarządzanie), mile widziani studenci studiów doktoranckich,
    • Umiejętności zarządcze,
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Wysoka umiejętność analitycznego myślenia,
    • Znajomość finansów firmy i finansowego rozliczania projektów,

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej,
    • Możliwość rozwoju osobistych kompetencji zawodowych,
    • Nadzorowanie procesu zmian w organizacji,
    • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
    • System benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do studiów, wczasów i wyjazdów dzieci, zniżki do prywatnego żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej i liceum, szkolenia.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, 90-212 Łódź, ul. Sterlinga 26. Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim.
    Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji pracowników. Konsekwencją niepodania danych jest wstrzymanie postępowania rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania są czynności mierzące do zawarcie umowy oraz wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze wynikające z przepisów prawa pracy.
    Dane będą przetwarzana do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
    Wszelkie uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.