Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Majątkiem Sieciowym

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i ocena stanu technicznego infrastruktury oraz zachodzącego ryzyka,

  • prowadzenie analiz związanych z eksploatacją sieci gazowych,

  • określanie i opiniowanie warunków technicznych (budowy, przebudowy, modernizacja majątku sieciowego) i warunków przyłączenia oraz uzgadnianie dokumentacji projektowej,

  • współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi w zakresie roszczeń odszkodowawczych i skarg związanych z posadowieniem sieci gazowej,

  • współpraca ze służbami geodezyjnymi, pozyskiwanie materiałów kartograficznych,

  • aktualizacja danych dotyczących ewidencji majątku sieciowego oraz dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (pożądane kierunki: Inżynieria gazownictwa, Inżynieria środowiska i pokrewne),

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy o zbliżonym zakresie obowiązków,

  • dobra znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci gazowej,

  • wiedza z zakresu gazownictwa, w szczególności w zakresie sieci gazowych,

  • znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach,

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia,

  • ruchomy czas pracy (6:30-8:30 do 14:30-16:30).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 30 kwietnia 2021 roku.