Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zarządzania najmem

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sim Property Group Sp. z o. o.

    Sim Property Group to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości w Polsce, Republice Czeskiej, Bułgarii i na Słowacji.

    Naszą siedzibą w Polsce jest Kraków, ale działamy również w innych miastach (min Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi).

    Specjalizujemy się w zarządzaniu mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem. Naszymi klientami są głównie cudzoziemcy, jak też i osoby mieszkające w Polsce, które chcą powierzyć opiekę nad mieszkaniem profesjonalnej firmie.

    Budowane przez lata portfolio nieruchomości i zdobywane doświadczenie decydują o naszej silnej pozycji na rynku zarządzania najmem.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    OPIS STANOWISKA:

    • opieka i zarządzanie mieszkaniami na wynajem
    • profesjonalna obsługa najemców i właścicieli nieruchomości
    • przygotowywanie dokumentów związanych z najmem mieszkań
    • prowadzenie rozliczeń
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji w właścicielami i najemcami

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i rzetelność
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość programów z pakietu Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziana znajomość branży nieruchomości

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w wykwalifikowanym, doświadczonym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • narzędzia pracy: telefon, laptop, specjalistyczne oprogramowanie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sim Property Group Sp. z o. o.  z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sim Property Group Sp. z o. o.  z siedzibą w Krakowie przy ul. Paulińskiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.