Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Najmem Nieruchomości

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią grupy Property Group Poland – lidera nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce. Zaczęliśmy w Krakowie i sukcesywnie zdobywamy kolejne miasta: Wrocław, Gliwice, Warszawę, Poznań – gdzie ponad 70 naszych agentów z powodzeniem oferuje zachodnie standardy polskim odbiorcom. A wkrótce będzie nas dwukrotnie więcej. Robimy to, by wprowadzić nową jakość i przywrócić prestiż zawodowi pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jak pracujemy?

Na 200% normy. Odciskamy na branży swoje piętno, realizując wizję i tworząc korzyści dla klientów.

Zmieniamy polski rynek nieruchomości na lepsze!

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: techniczne, ekonomiczne),
  • Gotowości do założenia działalności gospodarczej lub statusu studenta,
  • Dobrej znajomości programów z pakietu Office,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności analitycznych, planowania i organizacji,
  • Aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów,

  • Zorientowania na zadania i osiąganie celów,
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji,
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Łatwości przyswajania wiedzy i uczenia się obsługi nowych programów i aplikacji,
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
  • Kreatywności w działaniu i zainteresowania nieruchomościami.

Jeśli jesteś...

komunikatywny
dokładny
samodzielny
pozytywnie usposobiony

zorganizowany
punktualny
pełen energii
pomysłowy

...to własnie Ciebie szukamy!

W Nowodworski Estates będziesz:

  • sprawować zarząd nad wynajętymi lokalami mieszkalnymi,
  • prowadzić bieżący nadzór nad powierzonymi nieruchomościami,
  • kontrolować rozliczenia na linii najemca - wynajmujący - dostawcy mediów - administracja budynku,
  • budować i utrzymywać dobre relacje z klientami,
  • współtworzyć i wdrażać procedury oraz udoskonalenia procesu zarządzania najmem nieruchomości, aby oferować jeszcze większą wartość dla Klienta.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
profesjonalny sprzęt
do pracy
komfortowe biuro
w centrum Krakowa
wsparcie dynamicznego, zgranego zespołu

wolną rękę
w realizacji
pomysłów
szansę na rozwój
w ciekawej branży
program szkoleń
prywatną
opiekę medyczną

wyjazdy
integracyjne
silną markę
dedykowany
system IT
premie
za wydajność

Nasi klienci:
Co o nas mówia nasi współpracownicy:

"W swojej pracy poznaję fantastycznych, pełnych pasji ludzi."

"Świetny zespół profesjonalistów z odpowiednim nastawieniem do życia i rozwoju swojej kariery."

"Nie ma sytuacji bez wyjścia - nauczyłem się, że mogę polegać na całej drużynie."

"Każdego dnia mam inny zawód - jestem sprzedawcą, psychologiem, prawnikiem i architektem."