Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania nieruchomością

Centrum Nauki i Biznesu ŻakO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Dołącz do nas jeśli posiadasz:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzeniem relacjami z najemcami,
  • znajomość kwestii technicznych związanych z zarządzaniem nieruchomościami, w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • umiejętność budowania i zarządzania relacjami z najemcami,
  • umiejętności komunikowania oraz doskonałą organizację pracy własnej,
  • wysokie zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Twoje przyszłe obowiązki:

  • kontrola stanu nieruchomości
  • organizacja i nadzór nad pracami serwisowymi, konserwatorskimi oraz porządkowymi obiektów
  • organizowanie przeglądów okresowych obiektów i przestrzeganie terminów realizacji
  • zapewnienie aktualności i kompletności dokumentacji dotyczącej nieruchomości,
  • współpraca z najemcami zarządzanej nieruchomości
  • rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych budynków,
  • monitoring przepisów prawa regulujących kwestie związane z zarządzaniem
  • i utrzymaniem nieruchomości
  • prowadzenie korespondencji z urzędami
  • bieżące i okresowe raportowanie z działalności obiektów

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • ciekawą i stabilną pracę,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • zgrany zespół współpracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy