Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

  • Magazynowa 2, Chełmno
    Chełmno, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Magazynowa 2

Chełmno

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obiektami oraz infrastrukturą

  • Kontrola oraz optymalizacja kosztów w obiektach (remonty, koszty ogrzewania, wody, prądu)

  • Sporządzanie umów najmu, aneksów oraz protokołów zdawczo – odbiorczych obiektów

  • Koordynacja działań związanych bezpośrednio z użytkowaniem nieruchomości – planowanie remontów

  • Rozliczanie mediów, kalkulacja kosztów, analiza zobowiązań i należności za poszczególne obiekty

  • Kontakt z serwisantami i dostawcami usług

  • Prowadzenie ewidencji w zakresie prawidłowego funkcjonowania nieruchomości

  • Dbałość o terminowe przeglądy instalacji - prowadzenie planu konserwacji oraz kontrola jego wykonania

  • Audytowanie podległych oddziałów

  • Przygotowanie i realizowanie projektów wieloletnich umów dzierżaw komercyjnego zagospodarowania terenu

  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami, urzędami , instytucjami

  • Weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych związanych z realizowanymi zadaniami

  • Poszukiwanie działek pod inwestycję

  • Negocjacje zakupu

  • Przygotowanie analiz

Nasze wymagania

  • Doświadczenie oraz praktyczna wiedza w zakresie gospodarki nieruchomościami

  • Wykształcenie wyższe

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Otwarty umysł na ekousprawnienia (pompy ciepła, fotowoltaika, budynki pasywne)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji – szkolenia, kursy

  • Auto służbowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie

  • Imprezy firmowe i integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym dealerem marki JOHN DEERE. Posiadamy 7 nowoczesnych oddziałów w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim i mazowieckim.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu dbamy o zadowolenie klientów na naszym obszarze działania. Satysfakcja oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu i uczciwości są dla nas najważniejsze.

Przewiń do profilu firmy