Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

Grupa PGD

Grupa PGD

aleja Roździeńskiego 190

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie obiektów będących własnością Grupy PGD we właściwym stanie technicznym i estetycznym (biurowce, salony, serwisy samochodowe) na terenie kraju

  • Nadzorowanie współpracy z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości (firmy sprzątające, firmy ochrony, konserwatorzy, firmy wykonawcze)

  • Koordynowanie oraz monitorowanie prac remontowych niezbędnych do bezpiecznego użytkowania budynków

  • Utrzymywanie relacji oraz stała współpraca z użytkownikami nieruchomości

  • Przygotowywanie budżetów dla zarządzanych nieruchomości oraz bieżąca kontrola kosztów w zakresie obsługi oraz utrzymania obiektów

  • Przestrzeganie zasad dotyczących zarządzania nieruchomościami zgodnych z wymogami prawa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, BHP, ppoż.

  • Samodzielność oraz wysoki poziom poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania

  • Umiejętność budowania relacji, negocjowania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju

Mile widziane

  • Licencja w zakresie zarządzania nieruchomościami

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku)

  • Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1 (m.in. zniżki na wynajem samochodu z Grupy Express, zniżki na usługę Traficar, zakup samochodów nowych i używanych w ramach Grupy PGD oraz Autopunkt)

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Grupa PGD

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy