Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi

Fortress Invest Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rynek nieruchomości to nasza pasja. Realizujemy projekty w obszarze inwestycji w nieruchomości komercyjne, mieszkaniowe oraz magazynowe. Łączymy zadania w obszarze komercjalizacji, wynajmu, sprzedaży oraz zarządzania nieruchomościami.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania w zakresie Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi:

  • nadzorowanie i bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości, a także utrzymywanie porządku w obrębie nieruchomości,
  • określanie zakresu i nadzór nad niezbędnymi remontami obiektów biurowych,
  • tworzenie budżetu w zakresie konserwacji i napraw oraz analiza i kontrola finansowa kosztów w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze napraw, utrzymania oraz konserwacji wszelkich instalacji technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji nieruchomości, w tym m.in. dokumentacji technicznej i książki obiektu budowlanego,
  • nawiązywanie relacji i utrzymywanie stałego kontaktu z najemcami,
  • analiza lokalnego rynku nieruchomości komercyjnych,
  • komercjalizacja, negocjowanie umów i bieżąca obsługa klientów,
  • współpraca z architektami, podmiotami rynku nieruchomości i instytucjami administracji publicznej.

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedzy i umiejętności technicznych z zakresu remontów i obsługi eksploatacyjnej budynków,
  • znajomości lokalnego rynku nieruchomości,
  • przedsiębiorczości, samodzielności w działaniu oraz pozytywnej energii.

Co oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach,
  • dużą samodzielność w prowadzonych projektach,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpracę z kreatywnym i profesjonalnym zespołem,
  • pracę w nowoczesnym i atrakcyjnym biurze w bardzo dobrej lokalizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy