Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne "DOZAMEL" O firmie

  • Fabryczna 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne "DOZAMEL"

Fabryczna 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz prawidłowe prowadzenie i przechowywanie KOB dla wszystkich budynków oraz obiektów budowlanych niebędących budynkami, znajdujących się w posiadaniu DOZAMEL sp. z o.o.

  • zakładanie i prowadzenie KOB dla nowopowstałych budynków i obiektów budowlanych zgodnie z przepisami.

  • zakładanie nowych książek obiektów budowlanych uwzględniając stan obecny całego obiektu budowlanego wraz z aktualnymi dokumentami eksploatacyjnymi użytkowanego budynku,

  • tworzenie, monitorowanie i egzekwowanie harmonogramu rzetelnego sporządzania protokołów z przeglądów okresowych dla wszystkich branż,

  • gromadzenie i archiwizowanie wszelkich wymaganych prawem zapisów dotyczących przeprowadzanych badań, ekspertyz i ocen kontroli stanu technicznego, remontów i przebudowy obiektów budowlanych w okresie użytkowania,

  • udział w sporządzaniu potrzeb remontowych i planów remontów z wykorzystaniem wyników przeglądów okresowych, przekazywanie informacji o stwierdzonych w protokołach z przeglądów okresowych usterkach i awariach odpowiednim Wydziałom,

  • zapewnienie terminowego przeprowadzania przeglądów nieruchomości i urządzeń stanowiących jej wyposażenie, w tym oceny stanu technicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,

  • niezwłoczne przekazywanie służbom technicznym Spółki zaleceń wskazanych w protokołach z przeglądów, których konieczność realizacji wynika z obowiązujących przepisów, w szczególności ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,

  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby organizacji,

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane techniczne.

  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu Książek Obiektu Budowlanego (dalej KOB).

  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu zarządzania nieruchomościami i prawa budowlanego

  • umiejętność podejmowania decyzji oraz wiedza w zakresie właściwego kwalifikowania dokumentów wymagających zarejestrowania w KOB.

  • staranność w prowadzeniu KOB oraz umiejętność systematycznego wykonywania w nich zapisów,

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu Autocad,

  • jako dodatkowy atut posiadanie licencji zarządcy nieruchomości,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

DOZAMEL od ponad 20 lat świadczy specjalistyczne usługi dla przemysłu i biznesu oraz zarządza zintegrowaną infrastrukturą. Jest właścicielem nowoczesnego Centrum Konferencyjnego oraz Centrum BHP.

Jakość usług DOZAMELU została potwierdzona certyfikatem Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie norm ISO 9001, 14001 i 22000 oraz normy bhp 18001.

Jest także jednym z założycieli i jednocześnie podmiotem zarządzającym, Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

DOZAMEL aktualnie zatrudnia ponad 200 osób.

Przewiń do profilu firmy