Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Obiektem (Technik Obiektu)

IKEA Retail, Janki k/WarszawyO firmie

IKEA Retail, Janki k/Warszawy

plac Szwedzki 1

Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie budynku, instalacji i terenu zewnętrznego w pełnej sprawności technicznej,

  • bieżąca konserwacja i naprawy usterek i problemów technicznych,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,

  • obsługa komputera i korzystanie z programu CAFM (Computer Aided Facility Management) oraz administracja dokumentów.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie z zakresu technicznej obsługi obiektów komercyjnych,

  • posiadasz uprawnienia SEP oraz uprawnienia do pracy na wysokości lub jesteś gotów takie uzyskać,

  • posiadasz ogólną wiedzę techniczną i chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie,

  • radzisz sobie w pracy z planami oraz dokumentacją administracyjną i techniczną budynków,

  • masz gotowość do pracy w różnych dniach tygodnia, różnych godzinach – również nocnych, posiadasz własny transport i możliwość dojazdu do obiektu w ciągu godziny.

To oferujemy

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • doceniać Twoje osiągnięcia,

  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

Praca w IKEA to nie tylko nasze codzienne zadania – a Ciebie nie określa tylko to, co masz w swoim CV! Dla nas to, kim jesteś i jakimi wartościami kierujesz się na co dzień, znaczy więcej od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.