Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Platformą Komunikacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
    SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PLATFORMĄ KOMUNIKACJI
    Miejsce pracy: Warszawa
    ZPK/2015/02
    Zadania na stanowisku:
    • stworzenie platformy komunikacyjnej i bazy wiedzy dla wszystkich osób w organizacji zajmujących się sprzedażą do segmentu Instytucji Publicznych oraz zarządzanie tą platformą.
    • wykorzystanie wszystkich dostępnych w firmie narzędzi i rozwiązań do budowy i rozwoju wewnętrznej społeczności pracowników firmy współpracujących z segmentem Instytucji Publicznych
    Od Kandydatów oczekujemy:
    • aktywność i innowacyjność w użytkowaniu mediów społecznościowych
    • zainteresowanie sprawami publicznymi, politologią i funkcjonowaniem administracji rządowej  i samorządowej
    • doświadczenie dziennikarskie lub redakcyjne – będzie dodatkowym atutem
    • dzielenie się wiedzą i informacjami
    • otwartość i komunikatywność
    • wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku)
    • dobra znajomości języka angielskiego
    Oferujemy:
    • Pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektów
    • Pracę w jednej z największych firm telekomunikacyjnych na rynku
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Miłą i profesjonalną atmosferą pracy
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych
    • Pracę na pełen etat (poniedziałek – piątek)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."