Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania prawami własności przemysłowej

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie terminów i wnoszenie opłat okresowych, współpraca z podmiotami pośredniczącymi we wnoszeniu opłat;

  • Wsparcie administracyjne rzeczników patentowych w obsłudze korespondencji i archiwizacji dokumentacji

  • Pozyskiwanie dokumentacji i literatury, włączając wizyty osobiste w sądach, urzędach i bibliotekach.

  • Przygotowywanie raportów dotyczących statystyki IP;

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania i prowadzenia korespondencji z instytucjami współpracującymi;

  • Raportowanie i weryfikacja kosztów usług kancelarii zewnętrznych oraz opłat urzędowych;

  • Monitorowanie zmian w prawie krajowym i międzynarodowym dot. własności przemysłowej.

Nasze wymagania

  • Sumienności, dokładności i umiejętności pracy grupowej;

  • Kilkuletniego doświadczenia w zakresie wsparcia administracyjnego w kancelarii patentowej lub prawnej;

  • Podstawowej wiedzy z zakresu Prawa Własności Przemysłowej i Prawa Administracyjnego;

  • Sprawnej obsługi pakietu MS Office;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Prawa Jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne