Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Procesem Wdrażania Portfeli

BEST S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie procesem wdrażania do obsługi nabywanych portfeli wierzytelności

  • przeprowadzanie analizy, normalizacji i importu danych do systemu

  • rozwój narzędzi do importu danych i definiowanie potrzeb rozbudowy struktur bazodanowych

  • odpowiedzialność za standaryzację, optymalizację oraz rozwój procesu wdrażania portfeli

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość metodologii i narzędzi zarządzania procesami

  • doświadczenie w pracy związanej z analizą danych

  • bardzo dobra znajomość MS SQL i Excel

  • umiejętność koordynowania i wspierania prac wdrożeniowych prowadzonych w różnych zespołach

Mile widziane

  • znajomość procesów windykacyjnych

  • znajomość programu Jira

  • wiedza z zakresu prowadzenia projektów

To oferujemy

  • pracę przy procesie kluczowym dla spółki i bieżącą współpracę z wieloma jej obszarami

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • umowę o pracę

  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy całkowicie zdalnej

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

BEST S.A.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy