Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania produktem

SITECH Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 2, Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SITECH Sp. z o.o.

Strefowa 2

Polkowice

Twój zakres obowiązków

  • budowanie trwałych relacji z Klientem,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientem,

  • opieka nad Klientem, rozwiązywanie problemów, doradzanie,

  • sterowanie i koordynacja przebiegu wdrażania nowych projektów i produktów oraz zmian technicznych, nadzór nad budżetem, terminami, jakością i cenami produktu,

  • koordynowanie grupą projektową / koordynacja działań działów fachowych oraz ich wspieranie w kontakcie z Klientem i Dostawcą jak i raportowanie aktualnych statusów przed Zarządem, Klientem,

  • zgłaszanie, przygotowanie do negocjacji cen i warunków współpracy z Klientem dla nowych produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze współpracy Klient/Dostawca w firmie produkcyjnej,

  • biegła znajomość języka niemieckiego,

  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy w grupie,

  • samodzielność w zakresie podejmowanych działań,

  • umiejętność w zakresie planowania i organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,

  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,

  • kontakt z nowymi technologiami,

  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe),

  • elastyczny czas pracy, home office,

  • opiekę medyczną, pakiet sportowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne