Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Projektami

ABB Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zarządzania Projektami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór, kontakt z klientem oraz współpracę z innymi działami ABB oraz terminowość realizacji projektu.
Specjalista ds. Zarządzania ProjektamiNumer ref.: PL76428405_E2

Twoje obowiązki

  • Tworzenie i koordynacja działań zespołu projektowego.
  • Tworzenie i zarządzanie harmonogramem projektu – terminowością dostaw.
  • Tworzenie business case.
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w trakcie realizacji projektu (raportowanie statusu i wyjaśnianie niejasności).
  • Ciągłe monitorowanie procesu realizacji i wdrażanie działań korekcyjnych w celu realizacji zadań.
  • Optymalizacja proponowanych rozwiązań w zakresie cenowym, kosztów zasobów ludzkich i materiałów celem maksymalizacji zyskowności projektu.
  • Raportowanie obecnego stanu realizacji projektu.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia zgodności z odpowiednimi procedurami i przepisami.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację w międzynarodowym środowisku.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku międzynarodowym.
  • Znajomość metodyk i narzędzi służących do zarządzania projektami.
  • Mile widziana znajomość zarządzania finansami w projekcie.
  • Mile widziana certyfikacja z zakresu zarządzania projektami (wewnętrzna lub zewnętrzna łącznie z studium podyplomowym).
  • Posiadanie wiedzy i znajomość technicznych aspektów dotyczących realizowanych projektów Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Orientacja na spełnienie oczekiwań klientów. Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności oraz inne benefity finansowe takie jak premia roczna czy program zakupu akcji firmy
  • Miłą atmosferę pracy

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy