Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania projektami

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obowiązki:

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji złożonych projektów obejmujących wiele jednostek organizacyjnych,
  • koordynowanie przebiegu prac projektowych,
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów w ścisłej współpracy z kierownikiem projektu,
  • raportowanie z przebiegu prac i wyników oraz zarządzanie ryzykiem,
  • ścisła współpraca z różnymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami (PMO/PSO),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Poject, Exel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy przy wielu projektach równocześnie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy