Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Projektami i Optymalizacji Procesów w Departamencie Procesów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DZP_OPM

    Główne obowiązki:

    • Udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych
    • Wykonywanie analiz biznesowych i specyfikacji
    • Mapowanie i wykonywanie pomiarów procesów oraz ich analiza
    • Projektowanie rozwiązań i wymagań do rozwoju nowych lub modyfikacji istniejących procesów
    • Samodzielne prowadzenie inicjatyw i projektów od fazy analizy do wdrożenia,
    • Monitorowanie i raportowanie rezultatów wdrożeń i wprowadzonych rozwiązań
    • Monitorowanie projektów, tworzenie harmonogramów i dokumentacji projektowej
    • Definiowanie mierników ilościowych i jakościowych dla procesów i projektów (KPI/SLA)
    • Prowadzenie warsztatów i spotkań projektowych

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw
    • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint
    • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/spotkań projektowych
    • Znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami
    • Otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania
    • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań
    • Zdolności komunikacyjne
    • Dynamizm w działaniu
    • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi oraz IT

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Praca w firmach konsultingowych
    • Znajomość specyfiki procesów bankowych i finansowych
    • Praktyczna znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA
    • Umiejętność mapowania procesów (VSM, BPMS)
    • Umiejętność tworzenia zapytań SQL

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
    • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Banku
    • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi całego Banku
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom