Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Projektami IT

Bank Millennium S.A.O firmie

  • Targ Drzewny 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bank Millennium S.A.

Targ Drzewny 1

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Pakiet oprogramowania MS Office

Mile widziane

  • JIRA/CONFLUENCE

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażaniem nowych standardów i regulacji na poziomie IT

  • Tworzenie wymagań i wytycznych w zakresie procesów IT zgodnie z dobrymi praktykami

  • Wsparcie procesów i projektów podnoszące bezpieczeństwo w organizacji

  • Weryfikacja zachowania standardów na poziomie IT

  • Udział w przygotowaniach oraz koordynacja i realizacja audytów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-cio letnie doświadczenie w informatyce, z co najmniej 2-letnim doświadczeniem we wspieraniu i / lub zarządzaniu procesami w IT

  • Wiedza i doświadczenie w tworzeniu regulacji wewnętrznych IT

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową, czytanie i tworzenie dokumentacji

  • Efektywna komunikacja się oraz współpraca z osobami z różnych obszarów i szczebli organizacji

  • Rozumienie znaczenia technologii, narzędzi i procedur IT oraz ich wpływu na biznes

  • Działanie w sytuacjach niejednoznacznych, wymagających indywidualnej i nieszablonowej interpretacji

  • Samodzielne nadawanie priorytetów przydzielanym im zadaniom

  • Doświadczenie w praktycznym zastosowaniu metodyk IT i IT GOV (ITIL, VALIT)

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z nowoczesną infrastrukturą informatyczną o dużej skali oraz zrozumienie kultury DevOps

Podział czasu pracy
30%

Udział w przygotowaniach i koordynacja audytów

30%

Wdrażaniem nowych standardów i regulacji na poziomie IT

30%

Weryfikacja zachowania standardów na poziomie IT

10%

Wsparcie procesów i projektów podnoszące bezpieczeństwo

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Skład zespołu

  • project manager

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę skoncentrowaną na współpracy z innymi Jednostkami

  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji

  • Umowę o pracę oraz pakiet premiowy

  • Opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Bardzo dobrą lokalizację w Centrum Gdańska nieopodal dworca PKP

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.