Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Projektami

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 30.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Kraków
    W związku z rozwojem naszego Oddziału Budowy Stacji Elektroenergetycznych w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zarządzania Projektami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową realizację oraz monitorowanie przebiegu powierzonych projektów.

    Zadania:

    • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektów;
    • Zarządzanie ryzykami w trakcie realizacji projektu (inicjowanie zawiązywania i rozwiązywania rezerw, ubezpieczanie projektu);
    • Zarządzanie dokumentacją techniczną i formalnymi dokumentami projektu;
    • Zarządzanie procesem wyboru podwykonawców i dostawców materiałów/usług koniecznych do realizacji projektu;
    • Nadzór nad procesem projektowania oraz procesem akceptacji dokumentacji przez klienta;
    • Zarządzaniem łańcuchem dostaw;
    • Monitorowanie kompletności i terminowości realizacji poszczególnych etapów projektów;
    • Odpowiedzialność za kontakt z klientem w trakcie realizacji projektu (spotkania bezpośrednie, raportowanie statusu i wyjaśnianie niejasności);
    • Kontrola, akceptacja i prognozowanie kosztów oraz przepływów finansowych projektu w fazie realizacji;
    • Organizacja i nadzór nad częścią budowlaną i elektroenergetyczną projektu;
    • Odpowiedzialność za zakończenie projektu i przekazanie do klienta wykonanego przedmiotu umowy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane elektryczne;
    • 5-letnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami, doświadczenie w obszarze realizacji projektów;
    • Preferowane uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
    • Podstawy znajomości AutoCad;
    • Znajomość pakietu MS Office i MS Project;
    • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych;
    • Zorientowanie na realizację celu;
    • Zorganizowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.