Specjalista ds. Zarzadzania Projektami (PMO)

LUX MED Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i prowadzenie projektów wspierających cyfryzację Pacjenta LUX MED,

  • uczestniczenie w inicjatywach projektowych dotyczących rozwiązań IT w obszarze cyfryzacji,

  • udział w testach nowych funkcjonalności i procesów,

  • prowadzenie dokumentacji projektowej, rejestracja ryzyk oraz koordynacja komunikacji,

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi i interesariuszami w projekcie.

Nasze wymagania

  • znajomość metodyk zarządzania projektami,

  • roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami (w roli PMO lub kierownika projektu),

  • znajomość pakietu MS Office,

  • doskonała samoorganizacja, myślenie analityczne, komunikatywność, umiejętność oceny ryzyka i właściwej eskalacji,

  • znajomość narzędzi do prowadzenia projektów i wytwarzania dokumentacji w metodykach zwinnych (Jira, Confluence) oraz doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,

  • gotowość do koordynacji różnych strumieni prac i branie odpowiedzialności za realizację celu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy nad projektami z obszaru opieki medycznej ubezpieczeniowej lub finansowej.

To oferujemy

  • pracę w interdyscyplinarnym zespole cyfryzacji na styku biznesu i technologii w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • udział w projektach, w których będziesz mieć bezpośredni wpływ na Pacjentów i ich doświadczenia w korzystaniu z opieki medycznej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • ubezpieczenie szpitalne

  • program wellbeingowy

Kogo szukamy

Poszukujemy samodzielnego Specjalisty Zarządzania Projektami, który będzie z nami rewolucjonizował rynek prywatnej opieki zdrowotnej tworząc innowacyjne narzędzia cyfrowej obsługi Pacjenta.

Dołączysz do zespołu ekspertów w obszarze projektowania i wdrażania cyfrowych rozwiązań obsługowych i sprzedażowych dla Pacjenta, gdzie będziesz odpowiadał za koordynację inicjatyw i strumieni prac.

Nasza praca polega na stałym rozwoju i wdrażaniu nowych funkcjonalności Portalu Pacjenta LUX MED, z którego na co dzień korzystają setki tysięcy użytkowników.