Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Krucza 6/14

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie zgodności zgłaszanych Inicjatyw ze strategią oraz innymi Przedsięwzięciami realizowanymi w Spółce

  • monitorowanie zgodności dokumentacji projektowej w zakresie wymagań metodyki zarządzania projektami

  • wsparcie metodyczne w planowaniu, realizacji i zamykaniu Przedsięwzięć

  • monitorowanie i raportowanie postępów realizacji Przedsięwzięć

  • aktualizacja bazy dobrych praktyk w zakresie Przedsięwzięć realizowanych w Spółce

  • prowadzenie baz danych, sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby zarządcze

  • przygotowywanie danych wyjściowych oraz udział w procesie rankingowania Przedsięwzięć

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy o podobnym profilu specjalizacji

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie, studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami, gazownictwo, rynki energii)

  • wiedza z zakresu zarządzania Projektami, Programami, Portfelem Projektów

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Project, PowerPoint, Outlook)

Mile widziane

  • certyfikat z zakresu zarządzania Projektami, np. PRINCE 2 lub inny

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie oraz największą spółką GK PGNiG. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy