Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Przestrzenią Ekspozycyjną

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, potrzebujemy najwyższej klasy ludzi na stanowiskach każdego szczebla. Praca w naszych biurach oznacza bycie częścią naszego utalentowanego zespołu specjalistów od logistyki, księgowości, sprzedaży, IT, HR i marketingu.

    To dynamiczne miejsce pracy pełne nowych i ekscytujących wyzwań. Aby sprostać przyszłości, współpracujemy z naszymi zespołami i rynkami na całym świecie. Naszymi najważniejszymi zasobami są nasi ludzie, dlatego pokładamy w Tobie wielkie nadzieje.

    CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ W CIRCLE K

    Roczna premia
     Prywatna opieka medyczna
     Dofinansowanie aktywności sportowej
    Elastyczne godziny pracy
    Zniżki na nasze produkty
     Wydarzenia integracyjne
     Ubezpieczenie
    Owoce w biurze
    Świetny zespół

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację sprzedaży i zysku sklepu poprzez zarządzanie bazą danych, floorplanami stacji i planogramami.

    Zadania na stanowisku:

    • Obsługa systemów bazodanowych w obszarze sprzedaży sklepu oraz wsparcie stacji ( produkty, dostawcy, ceny, marże, ceny promocyjne, przeceny)
    • Tworzenie wzorcowych planogramów przy współpracy z Kierownikami Kategorii
    • Tworzenie i utrzymanie aktualnej bazy planów przestrzeni sklepowej (map sklepu)
    • Poszukiwanie rozwiązań usprawniających pracę w systemie
    • Ocena efektywności przestrzeni ekspozycyjnej w poszczególnych kategoriach oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań ekspozycyjnych
    • Przygotowywanie analiz w oparciu o ustalone standardy
    • Udział w międzynarodowych projektach

    Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy:

    • Systematyczności, doskonałej organizacji pracy, proaktywności i zaangażowania.
    • Umiejętności skupiania się na szczegółach, dokładności, ale też prezentowania „całościowego obrazu”
    • Podstawowa znajomości programu AutoCad, mile widziane w zakresie: Storeplanner (layouty/ mapy sklepów), Spaceman (planogramy)
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Komunikatywności
    • Umiejętności analizy danych, wnioskowania na ich podstawie i rekomendowania rozwiązań
    • Dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel
    • Wykształcenia min. średnie
    • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznej organizacji nastawionej na cele
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie aktywności sportowej)
    • Program rabatowy na naszych stacjach paliw