Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Przychodami

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Emilii Plater 53, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kompania Piwowarska

Emilii Plater 53

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie zarządzania przychodami tak, by klienci i kanały sprzedaży osiągali maksymalną zyskowność,

  • opracowywanie wysokiej jakości wytycznych promocyjne dla kluczowych klientów oraz kanałów sprzedaży,

  • wspieranie działu sprzedaży poprzez dostarczanie doskonałej jakości analiz dot. planów promocji czy ich ewaluacji,

  • rekomendowanie własnych rozwiązań wspierające wzrost zyskowności,

  • opracowywaniem modeli i analiza trendów makroekonomicznych, działań konkurencji i jednocześnie chcesz się w tym rozwijać.

Nasze wymagania

  • doświadczenie związane z pracą w dziale sprzedaży, analiz lub/i marketingu - zaangażowanie w tworzenie strategii cenowych (mile widziane w międzynarodowej firmie FMCG),

  • wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie ekonometrii/ekonomii/finansów),

  • doświadczenie w monitorowaniu rynku, działań konkurencji i wpływaniu na decyzje biznesowe na wyższym szczeblu zarządzania,

  • dogłębna znajomość rynku FMCG, bieżących trendów i kierunków rozwoju rynku w poszczególnych kanałach sprzedaży,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • samodzielność w zakresie powierzonych zadań, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole z jednoczesnym poczuciem odpowiedzialności za realizację postawionych celów oraz jakość ich wykonania,

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego oraz pracy w międzynarodowym zespole,

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Przewiń do profilu firmy