Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem (inwestycje budowlane)

Michael Page

  • Krzeszowice

    Krzeszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jeden z największych pracodawców na południu Polski, światowy lider w swoim obszarze produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie kosztów związanych z realizacją budowy

  • Sporządzanie przedmiarów i weryfikacja obmiarów podwykonawców

  • Wspieranie kierownika projektu w zakresie łagodzenia skutków ryzyka, pomoc w rozpoznawaniu obszarów zapalnych i wypracowywanie metody minimalizacji niepożądanych skutków

  • Sporządzanie systemu oceny i interpretacji zdarzeń mogących wywołać niepożądany przebieg projektu,

  • Prowadzenie bieżącego controllingu projektu

  • Monitorowanie nieprawidłowości i podejmowanie działań zgodnie z ustalonym procesem

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone studia na kierunku technicznym np. budownictwo, elektrotechnika

  • Znajomość metod i technik budowlanych

  • Otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń

  • Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Realny wpływ na globalny rozwój przedsiębiorstwa

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy