Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania ryzykiem kredytowym

PROFI CREDIT POLSKA S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów, informacji i analiz dotyczących struktury portfela i ryzyka kredytowego,

  • Rozwój metod i narzędzi stosowanych w procesie zarządzania ryzykiem kredytowym,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań scoringowych,

  • Badanie i analiza trendów,

  • Współpraca z działem IT oraz Finansów.

Nasze wymagania

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Samodzielność w działaniu, rzetelność oraz dokładność,

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • Mile widziana wiedza z zakresu: zapytań SQL, Power BI,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w pracy w zbliżonym zakresie obowiązków.

To oferujemy

  • Pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość pracy zdalnej),

  • Narzędzia służbowe umożliwiające realizację zadań,

  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne,

  • Pakiet benefitów (m.in. dodatkowe dni urlopu, karnety sportowe, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chcesz pracować dla dużej międzynarodowej Spółki, złóż swoją aplikację na stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania ryzykiem kredytowym.

Przewiń do profilu firmy