Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem Nadużyć w Departamencie Bezpieczeństwa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/ZRN

    Główne obowiązki:

    • Udział w kreowaniu, rozwoju i implementacji polityki przeciwdziałania nadużyciom finansowym
    • Analiza tendencji oraz zjawisk w obszarze nadużyć finansowych
    • Prowadzenie projektów minimalizujących ryzyko wystąpienia nadużyć ( tj. budowa i implementacja narzędzi, wdrożenie procesu)
    • Udział w projektach dotyczących m.in. zmian procesowych w obszarach kredytowym, transakcyjnym i kartowym
    • Opiniowanie wewnętrznych regulacji Banku
    • Tworzenie KPI i KRI dla obszaru anty-fraud

    Wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie w sektorze bankowym, preferowane obszary ryzyko, operacje, zarzadzanie procesami, analiza biznesowa
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki bankowość, finanse, zarządzanie, zarządzanie projektami
    • Znajomość zagadnień dotyczących nadużyć w obszarze kredytowym, transakcyjnym i kartowym
    • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego proponowania rozwiązań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z dużą ilością różnorodnych informacji
    • Dobra znajomość programu MS Excel
    • Podstawowa znajomość SQL
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Pasja, zaangażowanie, inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
    • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań
    • Realny wpływ na funkcjonowanie kluczowych procesów w Banku
    • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami dotyczącymi całego Banku
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom